Piegādes nosacījumi

Sveces, aromātiskos lina maisiņus, lina maisiņus un lina dvieļus – pēc pasūtījuma apstiprināšanas, sagatavojam sūtīšanai 1 – 3 darba dienu laikā.

Lina gultasveļas komplektus, spilvendrānas un segas pārvalkus – pēc pasūtījuma apstiprināšanas, sagatavojam sūtīšanai 1 – 5 darba dienu laikā.

! Ja neparedzētu apstākļu dēļ, pasūtījuma izsūtīšana aizkavēsies, paziņosim Jums par to 1 darba dienas laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas!

Savu pasūtījumu ērti variet izsekot pēc saites, kas pievienota apstiprinājuma e-pastā.

Veicot pirkumu mūsu e-veikalā, Jums ir iespēja izvēlēties šādus piegādes veidus:

  1. Preču piegāde ar DPD kurjeru līdz pat Jūsu namdurvīm;
  2. Preču piegāde DPD paku skapī;
  3. Preču pašizņemšana – Rīgā, Madonas ielā 23.

! Piegādes izmaksas ir atkarīgas no piegādes veida, kopējā pasūtījuma svara un saņēmēja valsts!

Kas jāņem vērā, izvēloties pasūtījumu saņemt DPD paku skapī?

Tiklīdz pasūtījums tiks piegādāts DPD paku skapī – Jūs saņemsiet SMS, kurā būs ietverta sekojoša informācija: pakas numurs, PIN kods, Pickup punkta nosaukums, Pickup punkta adrese.

Pasūtījums DPD paku skapī ir pieejams 24h diennaktī (kā darba dienās, tā brīvdienās), un prece tajā tiek uzglabāta 7 kalendārās dienas. Pēc minētā termiņa, prece tiek nosūtīta atpakaļ MIJA veikalam, klientam ir pienākums atlīdzināt izmaksas, kas saistītas ar pasūtījuma atgriešanu ražotājam!

Kas jāņem vērā, izvēloties pasūtījumu saņemt ar DPD kurjeru?

Ja piegādes veids ir kurjera pakalpojums, tad pasūtījums līdz Jums nonāks 1 -8 darba dienu laikā pēc pasūtījuma izsūtīšanas! Uz Jūsu norādīto kontakttālruni tiks nosūtīta SMS, kas satur šādu informāciju: piegādes laiku, piegādes pakas nr. un PIN kodu – lai bez maksas mainītu piegādes datus, izmantojiet SMS pievienoto linku.

Kurjers sazināsies ar Jums pa iepriekš norādīto tālruņa numuru un saskaņos ar Jums piegādes laiku. Ja pasūtījuma nodošana neizdosies, sūtījums tiks atgriezts noliktavā, informējot par to pārdevēju – www.mijahome.lv. Pārdevējs, izmantojot Jūsu norādīto kontakttālruni vai e-pasta adresi, informēs Jūs par to. Prece tiek uzglabāta noliktavā 7 kalendārās dienas. Ja pārdevējam neizdodas vienoties par pasūtījuma saņemšanu minētajā termiņā, pircējam ir pienākums atlīdzināt ar atkārtotu sūtīšanu saistītās izmaksas.

Piegādes termiņš no pasūtījuma sagatavošanas un nodošanas sūtījuma piegādātājam:

1. Latvija, Lietuva un Igaunija: 1-3 darba dienas
2. Pārējā Eiropa: 2-8 darba dienas

Piegādes termiņš norādīts no pasūtījuma izsūtīšanas dienas! Piegādes termiņš ir provizorisks un to nevar uzskatīt par garantiju.