E-veikala Lietošanas Noteikumi

Iegādājoties produktus mājaslapā www.mijahome.lv – Jūs automātiski piekrītat noteikumiem, kas aprakstīti zemāk, tādēļ pirms iepirkšanās, rūpīgi izlasiet noteikumus.

Distances līgums

1. Noteikumi

1.1. Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs SIA MIIJA Reģ.nr. 40203266136 no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu: Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

1.2. Saskaņā ar šiem Noteikumiem Pārdevējs pārdod preces, kas izvietotas Pārdevēja interneta veikala vietnē www.mijahome.lv

1.3. Noteikumi ir spēkā attiecībā uz tiesiskajām attiecībām, kas saistībā ar Preču pirkšanu no Interneta veikala rodas starp Pircēju un interneta adresē www.mijahome.lv  esošās iepirkuma vides īpašnieku- Pārdevēju. Tiesiskās attiecības, kas rodas, iegādājoties Preces no interneta veikala, papildus šiem noteikumiem regulē Latvijas Republikā spēkā esošie tiesību akti.

1.4. Pārdevējam ir tiesības grozīt Interneta veikala lietošanas noteikumus vai preču un pakalpojumu cenas. Par izmaiņām Pārdevējs informē Pircēju interneta vietnē www.mijahome.lv. Darījumam tiek piemēroti darījuma notikšanas brīdī spēkā esošie noteikumi un cenas.

1.5. Jebkura satura informācija, kas pieejama www.mijahome.lv, ir aizsargāta ar Autortiesību likumu. Datu izmantošana bez apstiprinājuma, nav atļauta.

1.6. Pircējs apņemas izmantot Interneta veikala pakalpojumus tikai mērķiem, kas atbilst likumiem un labām paražām.

2. Pasūtījuma veikšana un saņemšana

2.1. Pircējs, veicot pasūtījumu Interneta veikalā, apliecina, ka ir iepazinies ar izvēlētās preces un/vai pakalpojuma aprakstu un tas atbilst Pircēja izvirzītajām prasībām un vajadzībām.

2.2. Pircējs apņemas pasūtījuma izdarīšanas brīdī norādīt precīzus pasūtījuma nodrošināšanai nepieciešamos personas datus, pasūtījuma piegādes adresi un kontaktinformāciju. Neprecīzu datu gadījumā pasūtījums var tikt nenodrošināts.

3. Apmaksa un norēķinu kārtība

3.1. Pircējs, apstiprinot pasūtījumu, piekrīt spēkā esošās preces apmaksai un izvēlei.

3.2.Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, izmantojot Interneta veikalā esošos maksājuma rīkus.

3.3. Par pasūtījumu iespējams norēķināties, izmantojot Swedbank, SEB un Citadele internetbankas un bankas norēķinu karti (MasterCard, Visa, Maestro un Visa Electron kartēm EUR valūtā).

3.4. Pārdevējam nav piekļuves Pircēja bankas datiem un kredītkartes datiem.

3.5.Pasūtījuma apmaksa tiek veikta uz norādīto SIA MIIJA kontu.

4. Preces pasūtīšana

4.1. Ja Pircējam veicot pasūtījumu noskaidrojas, ka vēlamās Preces neatrodas Pārdevēja noliktavā un Interneta veikals nevar izpildīt doto pasūtījumu, Pircējam tiek atgriezta visa pirkuma summa.

4.2. Interneta veikalā izvietotiem preču attēliem ir ilustratīva nozīme un tās var nedaudz atšķirties no Preces reālā izskata.

4.3. Lai Pircējs iepirktos interneta veikalā, ir jāizvēlas prece/s, pievienojot to „Iepirkumu grozam”.

4.4. Pēc izvēlēto preču ievietošanas „Iepirkumu grozā”, jāspiež poga „Apmaksāt”.

4.5. Pēc pieprasīto datu ievadīšanas un datu pareizības pārbaudes Pircējs apstiprina pasūtījumu, nospiežot taustiņu “Apstiprinu”. Pēc šīs darbības pasūtījums ir apstiprināts un nosūtīts pārdevējam.

4.6. Pēc Preces apmaksas Interneta veikals sūta pasūtījuma apstiprinājumu uz Pircēja norādīto e-pasta adresi.

4.7. Pārdevējs neatbild par pasūtījuma izpildes neiespējamību un par jebkurām, no tās izrietošām sekām, kas radušās Pircēja iesniegto, bet nepareizo datu dēļ.

4.8. Pārdevējs patur tiesības atteikt pasūtījuma izpildi, ja rodas šaubas par Pārdevējam iesniegto datu pareizību un godprātību.

5. Preču piegāde

5.1. Preces piegāde ir atkarīga no Pircēja izvēlētā piegādes veida.

5.2. Piegādes veids Baltijas valstīs un pārējā Eiropā ir DPD paku skapis vai DPD kurjers, Prece pie Pircēja nonāk 1-8 darba dienu laikā no Preces izsūtīšanas dienas. Gadījumā, ja Pircējs neizņem Preci no DPD paku skapja 7 kalendāro dienu laikā, Pircējam ir pienākums atlīdzināt izmaksas, kas saistītas ar atkārtotu preces nosūtīšanu.

5.3. Ja piegādes veids ir kurjera pakalpojums, Prece nonāk Pircēja norādītajā adresē 1 – 8 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprinājuma. Pircējs saņems SMS ar piegādes laiku, piegādes pakas nr. un PIN kodu, lai bez maksas mainītu piegādes datus, jāizmanto SMS pievienotais links. Kurjers sazināsies ar Pircēju pa iepriekš norādīto tālruni un saskaņos piemēroto piegādes laiku. Ja Preces nodošana neizdosies, sūtījums tiks atgriezts noliktavā, informējot par to Pārdevēju. Pārdevējs, izmantojot klienta e-pastu vai norādīto kontakttālruni, informēs par to Pircēju. Prece tiek uzglabāta noliktavā 7 kalendārās dienas. Ja Pārdevējam ar Pircēju neizdodas vienoties par Preces saņemšanu minetājā termiņā, Pircējam ir pienākums atlīdzināt ar atkārtotu sūtīšanu saistītās izmaksas.

5.4. Gadījumā, ja Prece līdz Pircējam nenonāk labā stāvoklī, Pircējam ir jāziņo par to, iesūtot ziņu mija.mija@inbox.lv e-pastā.

5.5. Piegādēm ārpus Eiropas Savienības var tikt piemēroti ievedmuitas nodokļi un / vai citi vietējie nodokļi un nodevas. Pircējs ir atbildīgs par visu tarifu, nodevu, nodokļu, apstrādes nodevu un muitošanas, PVN utt. samaksu, ko pieprasa importētāja valsts. Pārdevējs tos iepriekš neiekasē un nevar aprēķināt aptuvenās izmaksas – tie atšķiras katrā pasaules valstī. Kā starptautiskam pircējam, lūdzam veikt izpēti, lai būtu priekšstats par aptuvenām papildus izmaksām. Gadījumā, ja Jūs nepārzinat šos jautājumus, lūdzam sazināties ar vietējo pastu vai muitu, lai iegūtu papildinformāciju. Pirms pasūtījuma veikšanas, Jūs esat pilnībā atbildīgs par muitas, nodevu un procedūru pārbaudi savā valstī. Gadījumā, ja muitas nodevas un maksas piegādes laikā tiks noraidītas, pasūtījums tiks atgriezts, un Jūs nesaņemsiet atmaksu par sūtījuma izmaksām.

5.6. Ja piegāde tiek veikta ar kurjeru un jūsu norādītajā piegādes adresē jūs neesat sastopams, piegādes veicējam ir tiesības pasūtījumu nodot jebkurai citai norādītajā adresē piegādes brīdī sastopamajai pilngadīgajai personai.

5.7. Ja pasūtījuma piegāde nav iespējama jūsu vainas vai no jums atkarīgu apstākļu dēļ (jūs esat norādījis nepareizu adresi, norādītajā adresē jūs neesat sastopams, norādītajai adresei nevar piekļūt u.c.), produkti netiek sūtīti atkārtoti un pasūtījums tiek atcelts. Šādā gadījumā  jums var tik atmaksāta nauda tikai par pasūtījumu, bet piegādes maksa netiek atmaksāta.

5.8. Pēc pasūtījuma saņemšanas jūs vai jūsu pārstāvis pārbaudāt produktu atbilstību pasūtītajām un parakstāt rēķinu, pavadzīmi vai citu nodošanas/pieņemšanas dokumentu, ko pasūtījuma piegādes brīdī uzrāda piegādātājs. Parakstot rēķinu, pavadzīmi vai citu nodošanas/pieņemšanas dokumentu, jūs vai jūsu pārstāvis apliecina, ka produkti ir nodoti labā stāvoklī. SIA “MIIJA” neatbild par tādām nepilnībām, kas bija acīmredzamas piegādes brīdī, bet netika norādītas pasūtījuma piegādes apstiprinājumā.

6. Pasūtījuma atgriešana

6.1. Pircējam ir tiesības 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no Pasūtījuma piegādes brīža izmantot atteikuma tiesības. Pircējam ir jāraksta uz mija.mija@inbox.lv e-pastu, lai saņemtu atgriešanas veidlapu.

6.2. Preces, kuru iepakojums ir atvērts, ir uzskatāmas par lietotām un nav atgriežamas. Precei jābūt nelietotai un nesabojātai. Atgriežot preci Pārdevējam, klāt jāpievieno izdrukāts pasūtījuma apstiprinājums. Atgriešanas izmaksas sedz Pircējs. Preces summa tiek atgriezta uz to pašu norēķinu kontu, no kura Pircējs veica maksājumu par preci.

6.3. Pircējam tiek atmaksāta nauda 7 darba dienu laikā no dienas, kad tiek saņemta atgrieztā prece.

6.4. Atgrieztais maksājums Pircēja bankas kontā nokļūst nākamajā bankas darba dienā, bet kredītkartes izmantošanas gadījumā- saskaņā ar Pircēja bankas noteikumiem.

7. Personas datu aizsardzība

7.1. Noformējot pasūtījumu interneta veikalā, Pircējs apstiprina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu apstiprināt Pircēja pasūtījumu un organizēt preču piegādi saskaņā ar LR normatīvo aktu prasībām.

7.2. Pircēju sniegtie personas dati tiek apstrādāti, ievērojot Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citu ES un Latvijas Republikas normatīvo aktu prasības, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību.

7.3. Pircējs piekrīt savu fiziskās personas datu, kas norādīti reģistrējoties, pasūtījumā un/ vai iegūti lietojot Interneta veikalu, apstrādei pasūtījuma (līguma) izpildes vajadzībām, tajā skaitā, nododot trešajām personām piegādes nodrošināšanai, maksājumu apstrādei, pircēju datu bāzu un statistikas veidošanai, kā arī, lai pārliecinātos par pircēja kredītspēju un spēju izpildīt maksājuma saistības.

7.4. Pārdevējs saglabā Pircēja kontaktinformāciju, kura ir saņemta pirkumu veikšanas ceļā, lai uz pircēja e-pastu vai mobilo telefonu nosūtītu nepieciešamo informāciju, kas ir saistīta ar preces iegādi vai komerciāliem paziņojumiem.

8. Atbalsts

Jautājumu gadījumā vērsties:

Mob.tālr.nr.: +371 26705571 (Darba dienās no plkst. 10.00 – 17.00)

E-pasts: mija.mija@inbox.lv